Portrét

Žádná destinace není příliš daleko.

C. Spaarmann má centrálu ve Forst Lausitz v jižním Brandenbursku - pouze hodina cesty z Berlína po dálnci A15, deset kilometrů od hranice s Polskem. Tato mezinárodní spediční a logistická společnost oslavila v loňském roce výročí 180 let od svého založení, ale přesto neustále držíme krok s novinkami v dnešním rapidně se měnícím světě přepravy. Naše společnost se zpočátku specializovala na celní služby, ale postupně neustále rozšiřovala rozsah svých služeb. Máme 130 zaměstnanců v rámci celosvětové sítě s pobočkami v Německu, Polsku, České republice, Rusku, Ukrajině, Ázerbájdžánu, Uzbekistánu, Kazachstánu a Číně. C.Spaarmann je optimálně organizovaná světová síť poboček s mezinárodním rozsahem.  

Žádný projekt není příliš velký.

Např.: Příslušenství pro pivovar do Adzérbajdžánu? Kombajny do Kazachstánu? Pro nás žádný problém. 250 tunové rypadlo z Colmaru ve Francii do dolu na nikl na Sibiři? Bereme jako výzvu. Kompletní továrny v Turecku a Ázerbájdžánu? Zajistíme komplexní služby a dokumenty na základě naší perfektní týmové práce. Důlní stroje a komponenty do Chile nebo Indonésie, všechno profesionáně naplánujeme, zboží zabalíme v jednom z našich skladů a skvěle připravíme pro tuto dlouhou cestu. Připravíme Vám veškerou přepravní dokumentaci spolu s celními službami, což může být pro realizaci Vašich zakázek velkou výhodou.

Všechno z jednoho zdroje.

Zajistíme Vám přepravu standartních i nadrozměrných nákladů, projektovou logistiku, železniční nebo kontejnerové přepravy, přepravy drahých nákladů, přepravy s nutnostní neutralizace dokladů, letecké a námořní přepravy, zjednodušené elektronické celní služby, připojištění zboží, poradenství pro složité případy přepravy, nahodilé přepravy nebo kompletní významné projekty. Vzhledem k našim specializovaným a zkušeným pracovníkům z celého světa Vám dokážeme garantovat maximální spolehlivost a bezproblémový průběh pro Vaše zakázky.

C. Spaarmann od roku 1836: minulost s budoucností!